Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus HyperX Pulsefire FPS Pro, i zi

Kodi i produktit:
241326
EAN:
740617275469
Lojë:
Trashësia [mm]:
127,6
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus për lojëra ka sensor optik Pixart 3389 me ndjeshmëri deri në 16000 DPI dhe butona Omron me cilësi të lartë që kanë jetëgjatësi deri në 20 milion klikime. Frekuenca vepruese është 1000 Hz dhe ka poashtu 6 butona të programueshëm sipas dëshirës apo nevojës tuaj. Ka dizajn me dritë RGB dhe ndërfaqe USB 2.0. Materiali i tij është ergonomik dhe i përshtatshëm për djathtakët ndërsa gjatësia e kabllos është 1.8 m. Përmasat e tij janë 127.6 x 41.9 x 71.1 mm dhe pesha 95 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275469
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
71,1
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi i prodhuesit:
HX-MC003B
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
3. 8. 2018
Lartësia [mm]:
41,9
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3389
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
16 000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
130
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
127,6
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Bashkangjitja Maus HyperX Pulsefire FPS Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE