Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus MSI Clutch GM10, i zi

Kodi i produktit:
229807
EAN:
4719072550875
Modeli i senzorit:
PixArt 5712
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi i lojrave MSI Clutch GM10 është një kombinim perfekt i dizajnit solid dhe karakteristikave unike. Mausi është i pajisur me një senzor optik me ndjeshmëri deri në 2400 dpi. Është i dizajnuar me saktësi dhe ka një jetë të gjatë, me deri në dy herë më shumë klikime se një maus i rregullt. Në serinë Clutch, MSI shet maus me cilësi të lartë për të gjithë lojtarët, pavarësisht nga titulli i preferuar i lojës. MSI kupton sa herë loja numëron edhe momentin më të vogël. Mausi Clutch GM10 shfaq një cilësi jo-rrëshqitëse me një dizajn dragoi. Ju do të keni kontroll të plotë në të gjitha rrethanat. Mausi ka një dizajn ergonomik që do t'i japë përdoruesëve të dorës së djathtë përvojë shumë të rehatshme. Një maus i rregullt do të kapë rreth 5 milion klikime, por MSI Clutch GM10 është dy herë më i mirë në këtë. Butonat cilësor dhe çelsat do të zgjasin më shumë se 10 milionë klikime. Mausi gjithashtu është i pajisur me një lidhës USB të artë që garanton një jetë të gjatë madje edhe me përdorim afatgjatë. Siç e dini, nevojiten ndjeshmëri të ndryshme për raste dhe veprime të ndryshme. Mausi ka një buton në krye për të kaluar mes 800/1 000/1 600/2 400 DPI. Ju do të kaloni lehtë në mes të dy profileve të ndjeshmërisë dhe në kohë reale pa vonesa të panevojshme. Përmasat e mausit janë 43 mm x 64 mm x 125 mm, pesha 104 g. Gjatësia e kabllos është 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072550875
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
Clutch GM10
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
43
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt 5712
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
104
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Bashkangjitja Maus MSI Clutch GM10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE