Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Rapoo VPRO V16, i zi

Kodi i produktit:
240024
EAN:
6940056172273
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajn ergonomik, rezolucion të lartë dhe ndriçim të bukur. Vetëm një maus i tillë do t'ju ndihmojë të fitoni gjatë lojërave! Ky maus është dizajnuar që të përdoret nga përdoruesit e djathtë dhe të majtë. Forma e tij ergonomike parandalon tendosjen e panevojshme të dorës. Përveç kësaj, instalimi i tij është shumë i lehtë. Ky është një maus optik Wired Rapoo VPRO V16. Mausi ka 6 butona dhe senzor për rregullimin e rezolucionit të ndjeshmërisë në mes 750, 1350, dhe 2000 DPI. Poashtu ka ndriçim me ngjyra me mundësi për rregullim të efektit. Kabllo e tij ka gjatësi 180 cm. Përmasat e mausit janë: 125 x 68 x 39 mm. Pesha 112 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6940056172273
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
68
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatare (90-130g)
Kodi i prodhuesit:
17227
Lansuar:
18. 7. 2018
Lartësia [mm]:
39
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
112
Prodhuesi:
Rapoo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125

Bashkangjitja Maus Rapoo VPRO V16 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE