Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Razer Abyssus Elite, D.Va Edition

Kodi i produktit:
231838
EAN:
8886419332350
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Razer Abyssus Elite është gjetja perfekte për lojtarët që do t’ju mundësojë që të luani çdo lojë me saktësi dhe komfortitet maksimal, në saje të dizajnit të tij elegant dhe tejet praktik. Vjen me senzorin optik 7200 DPI, nje kapje/mbajtje speciale e mundësuar nga shtresa e gomës që ndodhet në anët e mausit ashtu që lojtari të jetë gjithmonë nën kontroll në çdo rrethanë, tre butona dhe drita e zezë LED e bën atë të duket akoma më luksoz. Mausi lidhet me portin USB dhe kabllo ka gjatësi 2.1m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419332350
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.1
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
RZ01-02160200-R3M1
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
7. 3. 2018
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
7 200
Numri i butonëve:
3+
Pesha [g]:
78
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Maus Razer Abyssus Elite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE