Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Razer Naga Trinity, zi

Kodi i produktit:
310430kom
EAN:
8886419332374
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
RZ01-02410100-R3M1
Lansuar:
11. 1. 2018
Lloji i tastierës:
Razer Switches

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 
Ju kurseni : 28.00   (26%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer Naga Trinity është maus i dizajnuar për të gjithë entuziastët e videolojërave, por gjithashtu i përshtatshëm për punë. Ka dizajn të mahnitshëm me shumë opsione anësore dhe ngjyrë të zezë me logo të brendit. Mausi vjen i pajisur me 19 butona mekanik të riprogramueshëm, mban senzorin 5G me rezolucion 16,000 DPI, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB që gjindet në fund të kabllos. Dimensionet e mausit janë përafërsisht 119 × 74 × 43 mm dhe pesha është 120 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419332374
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
RZ01-02410100-R3M1
Lansuar:
11. 1. 2018
Lloji i tastierës:
Razer Switches
Modeli i senzorit:
Razer 5G
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16000
Teknologjia:
USB-A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE