Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Tesoro Ascalon Spectrum, i zi

Kodi i produktit:
223365
EAN:
0799430374248
Lloji i tastierës:
Omron
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 14.00   (35%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus optikë me rezolucion të lartë deri në 6400 dpi, butonin e cilësisë Omron dhe 7 butona të programueshëm. Mund ta vendosni dritën e pasme të miut në çdo ngjyrë. Është e pajisur me një kabllo të kualitetit të lartë. Ndërsa luani ndonjë lojë, ju do të ndiheni si një profesionist. Ky maus lojrash është projektuar për entuziastë të lojrave të vërteta. 7 butonat e programueshëm ofrojnë ndryshueshmëri të mjaftueshme në caktimin e funksioneve, dhe qëndrueshmëria e përgjithshme e miut është dimensionuar deri në 10 milionë klikime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0799430374248
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
78
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
TS-H7L
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
30. 9. 2017
Lartësia [mm]:
40.5
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6400
Numri i butonëve:
7+
Pesha [g]:
108
Prodhuesi:
Tesoro
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
134

Bashkangjitja Maus Tesoro Ascalon Spectrum edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE