Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Tracer GameZone Scarab, i zi

Kodi i produktit:
270485
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
Avago 5050
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
Tracer

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi optik i lojërave GameZone Scarab ju ofron si përdorues veçoritë më moderne dhe më të zgjuara që mund t'ju ndihmojnë të arrini shumë suksese në lojëra. Mausi ka butona shumë të qëndrueshëm që mbijetojnë edhe me klikimet më brutale. Ju gjithashtu mund të mbështeteni në përgjigjen perfekte të klikimeve. Jetëgjatësia e butonave është rreth 10 milionë klikime. Mausi është i pajisur me një senzor optik AVAGO, i cili përveç lëvizjes së saktë dhe të qetë gjithashtu ofron mundësinë e rezolucionit të programueshëm dhe shpejtësisë së rifreskimit. Kjo ju jep një mjet të përsosur për të gjurmuar me saktësi armiqtë në mausin tuaj, duke e ditur që objektivi juaj gjithmonë do të synohet shpejt dhe me saktësi. Vlen të përmendet edhe ndriçimi LED i mausit, i cili përveç funksionit të elementit të dizajnit formon edhe një element funksional, d.m.th. se disa butona dhe kontrolle janë të ndriçuar për një orientim më të mirë dhe më të shpejtë. Kablloja e mausit ka gjatësi 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5907512862476
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
TRAMYS46086
Lansuar më:
21. 9. 2019
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago 5050
Ndjeshmëria maksimale DPI:
4000
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Numri i butonave:
8
Prodhuesi:
Tracer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE