Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Trust GXT 105 Izza Illuminated, zi

Kodi i produktit:
824675kom
EAN:
8713439216837
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi:
21683
Lansuar:
9. 9. 2017
Prodhuesi:
Trust Gaming

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trust GXT 105 IZZA është një maus optik RTS / RPG / FPS, i cili ka dizajn unik me aftësinë për të ndryshuar ndriçimin me katër ngjyra bazë. Natyrisht, përveç një sensori të fuqishëm optik me një rezolucion deri në 2,400 DPI, miu gjithashtu ka gjashtë butona. Ka material gome për të siguruar një kapje më të mirë. Për tu lidhuar me paisjen tuaj ka kabllon me gjatësi 180 cm, e cila ka kokë USB të llojit 2.0 të tipit A. Përmasat e paisjes janë 130 x 73 x 42 mm dhe peshon vetëm 129g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8713439216837
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi:
21683
Lansuar:
9. 9. 2017
Prodhuesi:
Trust Gaming
Teknologjia:
USB-A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE