Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set maus ADATA XPG Infarex M10 + mauspad Infarex R10, zezë

Kodi i produktit:
230220
EAN:
4713218463760
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 
Ju kurseni : 6.00   (18%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për përvojën më të mirë gjatë lojrave, ADATA paraqet këtë set të përbërë nga një maus dhe mauspad. Të dyja pajisjet ofrojnë performancë optimale, saktësi dhe përdorimin e teknologjisë më të fundit për të përmirësuar përvojën tuaj të lojës. Mausi ka një formë ergonomike me një trup të formësuar në mënyrë të përkryer, dhe një sipërfaqe të gomës për një rrokje të sigurt. Sensori optik ju lejon të vendosni rezolucionin deri në 3200 dpi, dhe në varësi të llojit të lojës ofron një zgjedhje midis 1600, 800 ose 400 dpi. Një buton i veçantë është vendosur në trupin e mausit për të rregulluar sensorin. Teknologjia Ultrapolling 125 Hz jep saktësi të përsosur që të mund të bëni të gjitha lëvizjet e mausit shpejt dhe lehtë. Mausi ka ndriçim RGB. Mauspadi ka ndriçim RGB, tri opsione të ngjyrave, drita monokromatike, qarkulluese dhe pulsuese, si dhe një zgjedhje prej shtatë ngjyrave të ndryshme. Është bërë me material PVC rezistent ndaj gërvishtjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218463760
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
GAMING INFAREX M10+INFAREX R10
Koha e reagimit [ms]:
8
Lartësia [mm]:
35
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
ADATA
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120

Bashkangjitja Set maus ADATA XPG Infarex M10 + mauspad Infarex R10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE