Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus ZOWIE by BenQ FK2

Kodi i produktit:
808931bz
EAN:
47187550625821
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 
Ju kurseni : 8.00   (14%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nuk ka rëndësi nëse jeni djathtak apo majtak, ky maus përshtatet në mënyrë të përkryer me dorën tuaj. Mausi Gaming Zowie është një maus me konstruksion dhe ndërtim të veçantë për nevojat e lojtarëve të lojërave kompjuterike.

Ky maus ka një rezolucion prej 400, 800, 1600 dhe 3200 dpi, si dhe është i pajisur me pesë butona. Dizajn ergonomik dhe shumë të përshtatshëm, dizajn ky i cili mundëson mos lodhje të dorës edhe pas orëve të shumta të shpenzuara duke luajtur. Dimensionet e tij janë 36 x 64 x 124 mm dhe peshon vetëm 85 g, si dhe ka kabllo USB me gjatësi prej 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
47187550625821
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
64
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi:
9H.N05BB.A2E
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia mm:
36
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
3200
Numri i butonëve:
7
Pesha g:
85
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
124

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE