Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus A4Tech N-708X

Kodi i produktit:
185932
EAN:
4711421867009
Lëvizje mekanike:
Trashësia [mm]:
116
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi N-708X i brendit A4Tech i cili karakterizohet nga kualiteti, teknologjia e avancuar dhe çmimi i volitshëm. Rezolucionin e mausit ju mund të zgjidhni sipas nevojave tuaja. Mund të zgjidhni midis këtyre vlerave dpi: 800, 1000, 1200 dhe 1600. Mbështetë sistemet operative: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421867009
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
65
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
N-708X
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
116
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech N-708X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE