Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4Tech OP-620D, i zi

Kodi i produktit:
185933
EAN:
4711421705585
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
62
Kategoria e peshës:
E lehtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A4Tech është maus ideal për lojëra, përdorim personal si dhe për punë. Ka një dizajn klasik dhe është i krijuar nga një material i cilësisë së lartë që e bën atë të qëndrueshëm për një kohë të gjatë. Sensitiviteti i këtij mausi arrin deri në 800 DPI, që ju ofron të bëni lëvizje me precizitet dhe të punoni me të mbi çdo sipërfaqe duke e eliminuar nevojën për mousepad. Mund ta lidhni në kompjuter apo laptop përmes një porti USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421705585
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
62
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
OP-620D
Lansuar:
4 Mars 2016
Lartësia [mm]:
35
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech OP-620D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE