Maus C-TECH WM-01N

Kodi i produktit:
194802
EAN:
8594125007065
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,6
Gjerësia [mm]:
66

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Mausi WM-01 i prodhuar për ju nga kompania C-Tech është maus me një dizajn ergonomik me ngjyrë të zezë dhe portokalli, i cili është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Ky maus përshtatet shumë mirë në dorën tuaj, është i pajisur me dy butona dhe një buton rrotullues që shërben gjithashtu si buton në mes. C-TECH WM-01 ka një sensor që parandalon depozitimin e ndotësve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125007065
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,6
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
WM-01N
Lansuar:
26 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
C-Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
103,5

Bashkangjitja Maus C-TECH WM-01N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE