Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Dell MS116, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
187874
EAN:
5397063763610
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt paraqet një maus optik me tela i cili përmban konektor USB dhe teknologji me sensor. Reagueshmëria e sensorit optik LED është 1000dpi. Mausi është i pajisur me butonin e majtë dhe të djathtë, si dhe një vegël për rrëshqitje në ueb faqe. Dizajni i mausit dhe forma e tij i përshtatet secilit përdorues. Produkti vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397063763610
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
61
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
570-AAIS
Lansuar:
22 Mars 2016
Lartësia [mm]:
36
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
Dell
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
114

Bashkangjitja Maus Dell MS116 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE