Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Evolveo Laserwire ML-507B

Kodi i produktit:
101680
EAN:
8594161333272
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ML-507B
Lansuar:
12 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo ML-507B është maus me madhësi standarde i cili është i pajisur me sensor laserik me ndjeshmeri deri në 1600 dpi dhe që mund të funksionoj edhe në sipërfaqe me cilësi të ultë. Dizajni ergonomik siguron që mausi të përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj. Forma e mausit është kryesisht e përshtatur për lojtarët që luajnë me dorën e djathtë. Kontrolli i lehtë mundësohet përmes 5 butonave, 2 buton klasik në anën e majtë dhe të djathtë dhe një rrotullues në mes që shërben si buton i tretë. Në anën e majtë gjinden edhe 2 butona shtesë për lëvizje para dhe mbrapa gjatë kërkimeve në Internet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161333272
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ML-507B
Lansuar:
12 Janar 2012
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
5
Prodhuesi:
Evolveo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus Evolveo Laserwire ML-507B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE