Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus gaming E-Blue Auroza Gaming, i zi

Kodi i produktit:
225857
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju keni nevojë për një maus të tillë për të arritur performancë më të mirë në lojëra kompjuterike. Ky maus përmban një shpejtësi të rregullueshme të përgjigjes 125/250/500/1000 Hz, duke ju dhënë një përgjigje që është deri në katër herë më e lartë se e mausave klasikë. Mund të vendoset njëri nga pesë variacionet e ndjeshmërisë DPI me ndriçim me ngjyra të ndryshme (500 - ngjyrë të kuqe / 1000 - ngjyrë të kaltër / 2000 - ngjyrë të gjelbër / 3000 - ngjyrë vjollcë / 4000 - ngjyrë portokalli). Ndriçimi mund të rregullohet edhe sipas dëshirës tuaj. Mausi ka 6 butona, një ndërfaqe USB dhe përshpejtim 20G. Jetëgjatësia e këtij mausi është rreth 5 milionë klikime.

Vlerësimet

Detajet teknike

Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhësit:
USB
Modeli i senzorit:
Avago A3050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Rrota:
Mekanike

Bashkangjitja Maus gaming E-Blue Auroza Gaming edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE