Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-110, i gjelbër

Kodi i produktit:
183072
EAN:
4710268251514
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
105
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius DX-110 është maus me kabllo shumë praktik për përdorim që ofron performancë të jashtëzakonshme. Ky maus është i pajisur me lidhës USB si dhe sensor optik me ndjeshmëri prej 1000 DPI, që siguron lëvizje pa pengesa dhe shumë precize të kursorit në ekran. Mausi Genius DX-110 ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të bukur me ngjyrë të gjelbër që përshtatet në dorën tuaj në mënyrë të përkryer. Gjatësia e kabllos së këtij mausi është 1.5 m, ndërsa dimensionet e tij janë 105 x 60 x 37 mm dhe peshon vetëm 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251514
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010116112
Lansuar:
11 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius DX-110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE