Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-120, i kaltër

Kodi i produktit:
184319
EAN:
4710268250999
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
105
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i kualitetit të lartë me kabllo që plotëson të gjitha kërkesat e përdoruesit. Është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe zyre. Në sajë të dizajnit të përsosur, përdorim i mausit është i thjeshtë dhe i lehtë. Sensori optik i mausit ofron rezolucion prej 1200 dpi. Mausi lidhet me kompjuter duke shfrytëzuar interface USB të tipit 2.0. Gjatësia e kabllos së mausit është 1.5 metra. Produkti ka dimensione 105 x 37 x 60 mm dhe peshë totale prej 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250999
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010105108
Lansuar:
22 Janar 2016
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius DX-120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE