Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-150X, i kaltër

Kodi i produktit:
193016
EAN:
4710268252283
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
102
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus nga marka Genius është një produkt, i cili lidhet me anë të kabllos për pajisjen tuaj dhe është në gjendje të përmbushë të gjitha kërkesat që mund t'i ketë një përdorues. Posedon tre butona tradicionalë - të majtin, të djathin si dhe rrotën për lëvizje lartë - poshtë. Është i lehtë dhe i saktë falë dizajnit praktik posedues. Gjatësia e kabllos lidhëse të këtij produkti është 1.5 m, gjatësi kjo e cila është e përshtatshme edhe atëherë kur tavolina e zyrës tuaj është lëmsh. Posedon një peshë të lehtë prej 73.8 g, kështu që mund ta bartni me vete pothuajse kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268252283
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010231102
Lansuar:
21 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
73,8
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
102
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius DX-150X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE