Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-150X, i kuq

Kodi i produktit:
193015
EAN:
4710268252276
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
102
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius DX-150X është maus që lidhet me kabllo USB dhe plotëson të gjitha nevojat dhe kërkesat e përdoruesve. Ka 3 butona klasik, i majtë, i djathë dhe rrotën rrotulluese, si dhe është i përshtatshëm për djathtakë dhe majtakë. Është i thjeshtë, i lehtë dhe falë dizajnit perfekt, përshtatet në çdo dorë. Lidhet me port USB 2.0. Ka një kabllo të gjatë 1.5 m që ju lejon punë të rehatshme në tavolinat e mbushura. Dimensionet e tij janë 67 x 102 x 39 dhe peshon 73.8 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268252276
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010231101
Lansuar:
21 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
73,8
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
102
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius DX-150X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE