Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius DX-150X, i zi

Kodi i produktit:
193014
EAN:
4710268252269
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
102
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Genius DX-150X është një produkt i besueshëm dhe i kualitetit të lartë. Paraqet maus optik të lidhur me kabllo, i cili i plotëson të gjitha kërkesat e përdoruesve. Produkti është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe në zyre. Ka dizajn të thjeshtë dhe formë të përshtatshme për përdorim të zgjatur. Ka rezolucion prej 1000 dpi dhe posedon tre butona klasikë (të majtë, të djathtë dhe rrotën rrotulluese).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268252269
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010231100
Lansuar:
21 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
73,8
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
102
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius DX-150X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE