Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius MicroTraveler V2, i zi

Kodi i produktit:
183746
EAN:
4710268227885
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
39
Kategoria e peshës:
E lehtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Genius qe një kohë të gjatë angazhohet në krijimin e aksesorëve për kompjuterë dhe laptop. Tani ajo ka sjell mausin MicroTraveler V2, i cili është i ndërtuar nga materiali i kualitetit të lartë dhe është i përshtatshëm për ta marrë me vete në udhëtime. Ndjeshmëria e sensorit është 12000 dpi, ndërsa dimensionet e tij janë 74 x 28 x 39 mm, përderisa pesha e tij është 49 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268227885
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
39
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31010125105
Lansuar:
12 Janar 2016
Lartësia [mm]:
74
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
49
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
28
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius MicroTraveler V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE