Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius NX-7015, wireles, gri

Kodi i produktit:
182803
EAN:
4710268250944
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119100

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Genius NX-7015 pa tela më një dizajn special që freskon shtëpinë tuaj dhe vë në pah individualitetin tuaj. Lëvizshmëri të përkryer dhe skanim të saktë në çdo sipërfaqe janë disa nga specifikat e këtij mausi. Seti i butonave klasikë dhe rrotës kënaq shumicën e përdoruesëve të zakonshëm. Dizajni ergonomik i mausit lejon përdorimin e tij në të djathtë ose në të majtë. Mausi gjithashtu ka edhe zmadhim manual, i cili mund të kontrollohet lehtë me një gisht.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250944
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030119100
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
79
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
BlueEye
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius NX-7015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE