Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Gigabyte M5050, i zi

Kodi i produktit:
74908
EAN:
4719331540555
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
59

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gigabyte M5050 është maus optik me cilësi të lartë i cili ka një dizajn shumë praktik që përmban një set butonash që kryejnë funksione të ndryshme. Senzori që ky maus ka është i një rezolucioni të lartë prej 800 dpi që i mundëson mausit precizitet të lartë. Mausi lidhet në kompjuter përmes një kablloje USB, e gjatë 1.5m. Mausi është i përshtatshëm për versionet 98, 2000, XP, Vista dhe 7 të Windows. Dimensionet e mausit janë 118 x 59 x 40mm dhe mausi peshon vetëm 88g. Këto parametra iu mundësojnë që mausin ta bartni me vete në çdo vend dhe në çdo kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331540555
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
59
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
GM-M5050-BLACK
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
88
Prodhuesi:
GIGABYTE
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
118

Bashkangjitja Maus Gigabyte M5050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE