Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gigabyte M6900, i zi

Kodi i produktit:
84037
EAN:
4719331542207
Lëvizje në katër anë :
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Lëvizë në katër anë

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një prodhues i mirënjohur i komponentëve kompjuterikë dhe aksesorëve ka vendosur të sulmojë tregun e mausëve me rezolucion e përformancë të lartë, dhe një në konkurim është GM-M6900. Ky maus është dizajnuar kryesisht për lojtarët që konkurrojnë në çdo fushë të lojrave. Fokusi i mausit është gjithashtu në një gamë të gjerë cilësish individuale. Ka gjithsej shtatë butona dhe një rrotë me katër drejtime.


Falë rezolucionit shumë të lartë, sensori optik është shumë më i ndjeshëm dhe shpejtësia e ndjeshmërisë është dukshëm më e lartë sesa te mausët konvencionalë. Ky maus ka shumë avantazhe mbi të tjerët, si nuk ka nevojë të pastrohet - dioda optike e fshehur në shasi të tij nuk vjen në kontakt me sipërfaqe fare, ndërsa senzori optik gjithashtu është i aftë të veprojë në një numër të madh të sipërfaqeve. Rezolucioni i miut mund të vendoset deri në 3200 dpi duke përdorur një buton të veçantë në krye të tij.


Shpejtësia e skanimit është deri në 3600 kuadro për sekondë dhe mausi mund të lexojë pa probleme deri në 65 inç për sekondë. Përshpejtimi maksimal është deri në 30g. Ky maus modern është projektuar kryesisht për Windows 98/2000 / ME / XP 32bit / Vista 32 / 64bit / Win 7 sistemet operative 32 / 64bits. Kablloja me lidhësin e argjendtë/arit ka një gjatësi totale prej 1.8m dhe ka konektor USB. Dimensionet e GM-M6900 janë 124.5 x 77.6 x 41.8 mm dhe ka peshë prej 106g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331542207
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
77,6
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
GM-M6900
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
41,8
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
106
Prodhuesi:
GIGABYTE
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124,5

Bashkangjitja Maus Gigabyte M6900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE