Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus HP 3-Button Laser

Kodi i produktit:
123792
EAN:
8871111871306
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62,9

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania HP prodhon laptopë dhe aksesorë të kualitetit të lartë. HP tani sjellë mausin laserik HP H4B81AA tri butonësh për shfrytëzim të përgjithshëm. Ky maus shfrytëzon një sensor standard me rezolucion 1000 dpi, i cili siguron përputhje me të gjitha portet. Ky model është i përshtatshëm për djathtakë dhe majtakë. Forma kompakte e këtij mausi do t'iu japë kontroll maksimal në desktopin tuaj dhe më gjerë. Lidhet me kompjuterin me një port USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8871111871306
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62,9
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
H4B81AA
Lansuar:
28 Shkurt 2013
Lartësia [mm]:
37,3
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
102
Prodhuesi:
HP
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
115

Bashkangjitja Maus HP 3-Button Laser edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE