Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus HP X500

Kodi i produktit:
144869
EAN:
887758651032
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi për për përdorim gjeneral HP X500 përdor një sensor optik i cili mundëson përdorimin e tij në shumicën e sipërfaqeve duke siguruar performancë të lartë. Ky model i mausit është i përshtatshëm për përdorim edhe me dorën e majtë edhe me të djathtën. Mausi ka dizajn elegant me madhësi kompakte. Sigurisht se ky maus është i pajisur me tre butona standard përmes të cilëve mund të operoni me precizitet të lartë. Dimensionet e këtij mausi janë 115.10 x 63.50 x 35.38 mm dhe peshon 106 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
887758651032
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
63,5
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
E5E76AA#ABB
Lansuar:
23 Janar 2014
Lartësia [mm]:
35,38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
106
Prodhuesi:
HP
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
115,1

Bashkangjitja Maus HP X500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE