Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus HP X900

Kodi i produktit:
193850
EAN:
889894905802
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Gjerësia [mm]:
61

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli HP X9000 i mausit është i projektuar për përdorim të përgjithshëm, Modeli X9000 ka sensorë optik me rezolucion 1000 dpi, përparësi kjo që i siguron përdorim në secilën sipërfaqe të mundshme. Modeli është i përshtatshëm si për djathtakët ashtu edhe për majtakët. Lidhet me anë të një USB me kabllo mjaftueshëm të gjatë. Garancioni: 2 vite. Dimensionet: 39 x 61 x 115. Pesha: 70 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889894905802
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Gjerësia [mm]:
61
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
V1S46AA#ABB
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
HP
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
115

Bashkangjitja Maus HP X900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE