Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus HP Z3700, i argjendtë

Kodi i produktit:
230943
EAN:
190780030585
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
E lehtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i lëmuar i miut do të plotësojë pajisjen tuaj të preferuar HP dhe ta përdorë, për shembull, me dimensione minimale në lëvizje. Lidhja me valë në 2.4 GHz siguron lidhje të besueshme me PC. Jeta e baterisë është deri në 16 muaj. Teknologjia blu LED e përdorur nga periferikët ju lejon të punoni në një gamë të gjerë të sipërfaqeve në mënyrë që të përdorni miun tuaj pothuajse kudo. Mousi unik, i cila përdor një sensor blu LED, është i pajtueshëm me të gjitha platformat e laptopëve dhe desktopëve me Windows Vista / 7/8/10 dhe portin USB. Bateria zgjat deri në 16 muaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190780030585
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
X7Q44AA
Lartësia [mm]:
25.3
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Numri i butonëve:
3+
Pesha [g]:
50
Prodhuesi:
HP
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
101

Bashkangjitja Maus HP Z3700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE