Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech M500, i zi

Kodi i produktit:
144244
EAN:
5099206048324
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
42
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Logitech M500 është një maus me kabllo, i dizajnuar në një mënyrë elegante veçanërisht për djathtakët. Ky maus është i pajisur me lëvizje skanuese lazer me ndihmën e sensorit me rezolucion 1000 dpi. Kur punoni ju mund ta zgjidhni vetë gjatësinë e kabllos suaj. Ju mund ta instaloni këtë pajisje me vetëm një port USB. Ky maus është kompakt me Windows XP, Vista dhe Mac OS X. Mausi ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206048324
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
69
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-003725
Lansuar:
23 Janar 2014
Lartësia [mm]:
126
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
144
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
42
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech M500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE