Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech TrackMan Marble, argjend

Kodi i produktit:
59254
EAN:
5099206010109
Numri i butonëve:
4
Trashësia [mm]:
42,3
Trackball:
Teknologjia:
USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marka Logitech njihet me produktet e saj të famshme periferike të kompjuterit. Ky lloj mausi Trackball posedon një top të madh rrotullues, i cili kontrollohet me gishtin e madh të dorës, si dhe katër butona të tjerë. Edhe pse ky lloj mausi mund të përdoret për pothuajse çdo lloj shërbimi, më së shumti përdoret në sektorët e industrisë apo çdo kund tjetër ku nevojitet saktësi apo precizitet tepër i lartë - më së shumti në grafika kompjuterike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206010109
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,73
Gjerësia [mm]:
86,5
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-000808
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
165,4
Lidhësit:
USB
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
198
Prodhuesi:
Logitech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trackball:
Trashësia [mm]:
42,3
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE