Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus me kabllo Defender ReDragon Foxbat

Kodi i produktit:
181181
EAN:
6950376703460
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi me laser Defender ReDragon Foxbat është i planifikuar për ithtarët e flaktë të video-lojërave, të cilët duan që argëtimi i tyre të jetë maksimal. Falë funksionalitetit të pasur, mausi është shumë komod gjatë aktiviteteve të lojës. Ky maus është në përputhshmëri me sistemet operative: Windows 8, Windows XP, Windows 7 dhe Windows Vista. Mausi me laser do të përshtatet për mrekulli në dorën tuaj falë parametrave të shkëlqyer dhe peshës. Gjatësia e kabllos është 1.8 m.

Vlerësimet

Extra value for money and performance...
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6950376703460
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
6950376703460
Lansuar:
19 Nëntor 2015
Lartësia [mm]:
43
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
19
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Defender
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
122

Bashkangjitja Maus me kabllo Defender ReDragon Foxbat edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE