Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Microsoft Comfort 4500, i hirtë

Kodi i produktit:
116842
EAN:
885370411447
Lidhësit:
USB
Trashësia [mm]:
116
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
BlueTrack

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Comfort 4500 është i dizajnuar për të gjithë llojet e përdoruesve dhe posedon përmasa kompakte dhe mund ta merrni me vete pothuajse kudo. Ky maus është i dizajnuar për përdorim nga personat djathakë si dhe ata majtakë, i cili lidhet me kompjuterin tuaj me anë të USB interface. Është i ndërtuar në mënyrë ergonomik. Dimensionet e këtij mausi janë 116 x 67.9 mm, ai gjithashtu është në pajtueshmëri me sistemet operative si Windows XP, Vista, 7th. Mausi ka ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
885370411447
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,93
Gjerësia [mm]:
67,9
Kodi i prodhuesit:
4FD-00024
Lansuar:
24 Tetor 2012
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Numri i butonëve:
5
Prodhuesi:
Microsoft
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
BlueTrack
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
116
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Maus Microsoft Comfort 4500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE