Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Modecom MC-M10S, i zi / kaltër

Kodi i produktit:
245196
EAN:
5901885247694
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
105
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus optik modern përmban microswitches ultra të qetë. Gjatë dizajnimit të këtij mouse të gjithanshëm, theksi maksimal është vënë në ergonomi dhe qëndrueshmëri. Mouse përshtatet shkëlqyeshëm në çdo dorë dhe pamja e tij do të kënaqë të gjithë përdoruesit që vlerësojnë klasikën me një prekje moderne. Sipërfaqja është punuar nga një material i rehatshëm që nuk lë shenjat e gishtërinjve. Modecom MC-M10S kombinon tiparet më të mira të një mjeti të qëndrueshëm dhe ergonomik me dizajn modern dhe microswitches ultra-të qetë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5901885247694
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi i prodhuesit:
M-MC-M10S-400
Lansuar:
19. 9. 2018
Lartësia [mm]:
37
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
106
Prodhuesi:
Modecom
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Modecom.eu

Bashkangjitja Maus Modecom MC-M10S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE