Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Yenkee YMS 1005GN, i gjelbërt

Kodi i produktit:
198214
EAN:
8590669123186
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Yenkee YMS 1005GN vjen në një formë ergonomike dhe është i mbuluar nga materiali i gomës. Ky model është i përshtatshëm për përdorim nga të gjithë personat. Për më shumë, posedon një nano marrës të integruar dhe sensor optik me rezolucion prej 1000 dpi. Mausi përmban tre butona në vendosje standarde. Produkti përfshin teknologjinë për ruajtje të energjisë së baterive, duke i bërë ato të qëndrueshme për periudhë një vjeçare. Mausi furnizohet përmes dy baterive AAA dhe ka dimensione prej 100 x 58 x 36 mm. Ky produkt ka ngjyrë të gjelbërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669123186
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,58
Gjerësia [mm]:
60
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
YMS 1005GN
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
36
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
79
Prodhuesi:
YENKEE
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
99

Bashkangjitja Maus Yenkee YMS 1005GN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE