Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Yenkee YMS 4005BK Lima, i zi

Kodi i produktit:
198218
EAN:
8590669143443
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Yenkee YMS 4005BK ka përmasa të vogla si dhe një kabllo me USB interface. Ky maus është zgjidhja më e mirë për notebook-ët tuaj. Dizajni i tij universal është i përshtatshëm për përdoruesit të cilët e përdorin qoftë dorën e majtë apo të djathtë. Normalisht, mausi ka tre butona, ku butoni i tretë shërben edhe si rrotë rrotulluese. Sensori optik i këtij mausi është 800 dpi. Mausi konektohet me kompjuter, me një lidhës USB, kablloja e së cilës është e gjatë 0.7 metra. Dimensionet e këtij mausi janë vetëm 89 x 50 35 mm si dhe peshon 57 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669143443
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
0,7
Gjerësia [mm]:
50
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
YMS 4005BK
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
35
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
800
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
57
Prodhuesi:
YENKEE
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
89

Bashkangjitja Maus Yenkee YMS 4005BK Lima edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE