Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Wacom Intuos Pro M

Kodi i produktit:
205649
EAN:
4949268620017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
224 x 148
Kodi i prodhuesit:
PTH-660
Lansuar:
26 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
447.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Wacom Intuos Pro M tableti ofron saktësisht çfarë keni nevojë për projekte kreative dhe shprehje të aftesive krijuese.

Me shtresën e re me ndjeshmëri ndaj prekjes, kontrolli është shumë më i lehtë dhe ju lejon të jeni më kreativë.

Shfletimi, zmadhimi dhe navigimi me të janë shumë të lehta.

Dimensionet e hapësirës aktive të punës janë 224 x 148 mm.

Wacom Intuos Pro M e përdor stilografin me ndjeshmëri në prekje Wacom.

Stilografi mund të regjistrojë presion deri në 8192 nivelesh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4949268620017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
224 x 148
Kodi i prodhuesit:
PTH-660
Lansuar:
26 Janar 2017
Niveli i presionit:
8192
Pesha [g]:
700
Prodhuesi:
Wacom
Rezolucioni [DPI]:
5 080
Sistemet e mbështetura operative:
MacOS, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Wireless:

Bashkangjitja Tablet Wacom Intuos Pro M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE