Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet për dizajn Wacom Intuos M, Bluetooth

Kodi i produktit:
231805
EAN:
4949268621465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
216 x 135
Kodi i prodhuesit:
CTL-6100WLE
Lansuar:
3. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

237.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konkretizoni kreativitetin tuaj në dizajne të bukuratë cilat ju mund t'i arrini ashtu siç i imagjinoni me tabletën grafike Wacom Intuos S. Puna në të është e lehtë dhe natyrale. Tableta është pajisur me një sipërfaqe interkative me madhësi 152 x 95 mm që mund të përdoret me lapsin digjital Wacom Pen 4K i cili inçizon 4096 nivele të presionit. Pos kësaj, tableta ka shpejtësi skanimi prej 133 pps, rezolucion prej 2540 lpi dhe është pajisur me 4 butona të riprogramueshëm Expresskeys. Tableta mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB po teknologjisë Bluetooth si dhe është pajisur me një bateri me kapacitet 1265 mAh e cila i mundëson funksionalitet deri në 15 orë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4949268621465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira e përdorshme [W x D]:
216 x 135
Kodi i prodhuesit:
CTL-6100WLE
Lansuar:
3. 3. 2018
Niveli i presionit:
4096
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
Wacom
Rezolucioni [DPI]:
2540
Saktësia [mm]:
0,25
Sistemet e mbështetura operative:
Mac OS-X 10.11, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Teknologjia:
Bluetooth, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Wireless:

Bashkangjitja Tablet për dizajn Wacom Intuos M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE