Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus C-TECH WLM-01, i zi

Kodi i produktit:
164571
EAN:
8594125006402
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WLM-01BK
Lansuar:
10 Dhjetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje vjen me një dizajn ergonomik që përdor sensor të ndjeshëm dhe të avancuar optik që parandalon dhe eliminon pasaktësitë në lëvizjen e kursorit. Mausi ka sensor me rezolucion të lartë prej 1200 dpi për lëvizje të saktë dhe të qetë nëpër ekran, me transmetim Wireless në një frekuencë prej 2.4 GHz kurse në kompjuter lidhet vetëm një marrës të vogël USB. Mund të përdoret deri në 10 metra largësi. Dimensionet e produktit janë 103.5 x 66 x 38 mm dhe bateria e llojit AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125006402
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WLM-01BK
Lansuar:
10 Dhjetor 2014
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
C-Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus C-TECH WLM-01 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE