Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus CONNECT IT CMO-3510 Doodle II, zezë

Kodi i produktit:
232211
EAN:
8595610620226
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Trashësia [mm]:
123
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi optik pa tel DOODLE II, është projektuar për lojtarë kompjuterash. Është një paisje periferike me valë që mund të rimbushet. Ofron kapjen e shpejtë dhe të saktë të lëvizjes. Forma e saj ergonomike është e mrekullueshme jo vetëm për të luajtur lojëra por edhe gjatë punës. Ka ngjyra shumë të ndritshme LED. Lojtarët mund të përdorin 6 butona duke përfshirë rrotën. Posedon rezolucione: 1000/1500/2000 dhe 2400 DPI. Mausi operon me një bateri Li-ion. Është kopatibil me Windows XP / Vista / 7/8/10 dhe Mac OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610620226
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
69
Kodi i prodhuesit:
CMO-3510-BK
Lansuar:
9. 3. 2018
Lartësia [mm]:
41
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Connect IT
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Maus CONNECT IT CMO-3510 Doodle II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE