Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Dell WM126

Kodi i produktit:
187872
EAN:
5397063811885
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 2.00   (10%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrisni produktivitetin tuaj në zyrë ose në shtëpi me këtë maus optik me wireless nga marka Dell. Është i dizajnuar për përdorim të rehatshëm, përdorim të gjatë kohor dhe do të iu ndihmojë në çdo situatë, falë aftësisë skenuese optike. Ky maus është i kombinueshëm me pothuajse të gjitha llojet e pajisjeve tuaja dhe ofron performancë të saktë në çdo lloj situate. Posedon komoditet mbajtjeje për dorë (për majtakë dhe djathtakë) dhe posedon jetëgjatësi baterie deri në 12 muaj.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397063811885
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
570-AAMH
Lansuar:
22 Mars 2016
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
57,6
Prodhuesi:
Dell
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus Dell WM126 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE