Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Dell WM326, i zi

Kodi i produktit:
207425
EAN:
5397063811717
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Rrota:
Lëvizë në katër anë

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Dell WM326 është i pajisur me teknologjinë e skanimit laserik si dhe ka rezolucion prej 1600 Dpi. Ky maus ka dizajn praktik dhe kompakt si dhe mund të përdoret në çfarëdo sipërfaqeje. Ai është i pajisur me 7 butonë si dhe një rrotëz rrotulluese ndërsa është i përshtatshëm si për majtakë ashtu edhe për djathtakë. Me kompjuter lidhet përmes një pranuesi të vogël USB. Bateria ka një jetëgjatësi deri në 18 muaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397063811717
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
570-AAMI
Lansuar:
17 Shkurt 2017
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Dell
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus Dell WM326 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE