Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Fujitsu WI200

Kodi i produktit:
124383
EAN:
4051554448288
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
99,8
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi ka dizajn universal dhe është i përshtatshëm për djathtakët dhe për majtakët. Ai përmban dy butona bazikë dhe një buton në formë të rrotës. Ka një sensor me 1000 dpi, ndërsa furnizohet me rrymë nga një bateri e vetme AA. Dimensionet e tij janë 99.8 x 59 x 38.1 mm dhe peshon vetëm 52.6 gramë pa bateri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4051554448288
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
59
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
S26381-K462-L100
Lansuar:
26 Mars 2013
Lartësia [mm]:
38,1
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AAA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
2
Pesha [g]:
52,6
Prodhuesi:
Fujitsu
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
99,8
Ueb-i i prodhuesit:
Fujitsu.com

Bashkangjitja Maus Fujitsu WI200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE