Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Hama Riano, për majtak, i zi

Kodi i produktit:
253428
EAN:
4047443370853
Ergonomia:
Djathtak
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kodi:
182645

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Riano është një maus ergonomik me cilësi të lartë i projektuar për majtakët, që do t'ju habisë me cilësinë dhe dizajnin e përsosur. Me kompjuterin tuaj lidhet nëpërmjet teknologjisë wireless me 2.4 GHz, duke siguruar transmetimin e shpejtë të sinjalit me një distancë deri në 8 m. Pajisur me 5 butona dhe rezolucion të rregullueshëm 800/1200/1600 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443370853
Ergonomia:
Djathtak
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kodi:
182645
Lansuar:
2. 2. 2019
Lartësia [mm]:
39
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AAA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Hama
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Trashësia [mm]:
109

Bashkangjitja Maus Hama Riano edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE