Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus HP X3000 wireless, i zi

Kodi i produktit:
118313
EAN:
886112723286
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi HP X3000 është maus klasik ngjyrë e e zezë, me sistem USB pa kabllo. I përbërë nga tre butonë dhe një rrotë, butoni i tretë i mausit shërben si buton ndihmës, ai është i integruar nën rrotë (scrolling wheel) dhe funksionon në bazë të konfigurimit për nevoja të veçanta të përdoruesit. Mausi përshtatet në çdo kompjuterë ose laptop që nuk kërkojnë maus me performance të lartë. Mausi punon me sensor optik në sipërfaqe të lëmueshme në çdo lloj lëvizjeje, ai konektohet me sistem USB wireless, dhe mundëson transferimin e të dhënave me frekuencë 2.4 GHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
886112723286
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
H2C22AA#ABB
Lansuar:
13 Nëntor 2012
Lartësia [mm]:
39,11
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
80
Prodhuesi:
HP
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
94,85

Bashkangjitja Maus HP X3000 wireless edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE