Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus HP x4500, i zi

Kodi i produktit:
119820
EAN:
886112881221
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi HP X4500 është maus klasik me ngjyrë të zezë, me sistem USB wireless pa kabllo. I përbërë nga tre butonë dhe një rrotë. Butoni i tretë i mausit shërben si buton ndihmës, ai është i integruar nën rrotë (scrolling wheel) dhe funksionon në bazë të konfigurimit për nevoja të veçanta të përdoruesit. Mausi përshtatet në çdo kompjuterë ose laptop që nuk kërkojnë maus me performance të lartë. Mausi punon me sensor optik në sipërfaqe të lëmueshme në çdo lloj lëvizjeje. Mausi përdorë bateri të modelit AA konektohet me sistem USB pa kabllo, dhe mundëson transferimin e të dhënave me frekuencë 2.4 GHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
886112881221
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74,2
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
H2W26AA#ABB
Lansuar:
4 Dhjetor 2012
Lartësia [mm]:
38,5
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
2x AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1600
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
HP
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
113,95

Bashkangjitja Maus HP x4500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE