Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus laserik pa kabllo Lenovo

Kodi i produktit:
123041
EAN:
886843191309
Numri i butonëve:
3
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi me laser pa kabllo Lenovo tashmë është nxjerrë në treg. Është fjala për një maus elegant me stil, me ngjyrë të zezë, i cili është ideal për përdorim në laptopin tuaj të markës Lenovo, njëherësh është i përshtatshëm edhe për kompjuter. Dizajni ergonomik i mausit përshtatet për mrekulli në dorën tuaj. Mausi është i pajisur me dy butona dhe një rrotë për scroll që shërben po ashtu si buton i mesëm. Ky produkt i Lenovo ofron rezolucion të lartë prej 1600 dpi. Në kompjuter thjesht lidhet nano pranuesi USB dhe pa ndonjë instalim të gjatë, ju mund të punoni menjëherë. Mausi vihet në veprim me anë të dy baterive AA që janë 3 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
886843191309
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
56
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
0A36188
Lansuar:
13 Shkurt 2013
Lartësia [mm]:
32
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
108
Prodhuesi:
Lenovo
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
96

Bashkangjitja Maus laserik pa kabllo Lenovo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE