Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Logitech G305, i bardhë

Kodi i produktit:
234729
EAN:
5099206077843
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Trashësia mm:
116,6
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206077843
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
62,15
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi:
910-005291
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
13. 4. 2018
Lartësia mm:
38,2
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3366
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
99
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
116,6
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE