Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech M185, i kuq

Kodi i produktit:
92622
EAN:
5099206028869
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
90
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Logitech Wireless M185 është një maus optik për përdorim të përditshëm. Paraqet një model pa kabllo me sensor i cili përfshin rezolucion të mjaftueshëm. Mausi ka dizajn të përshtatshëm i cili e bën atë të lehtë për t'u përdorur nga të gjithë individët. Posedon tre taste universale dhe një vegël për rrëshqitje. Modeli përfshin teknologjinë pa kabllo 2.4 GHz dhe ndërfaqe USB. Ky maus vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206028869
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
910-002240
Lansuar:
8 Qershor 2011
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
167
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech M185 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE