Maus Logitech M235, i hirtë

25.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12€ në muaj  

90567
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Mausi Logitech M235, i cili lidhet dhe funksionin me anë të rrjetit pa tel, apo wireless, ka cilësi tejet të lartë që bazohet nga përdorimi i shumë personave. Ky maus ka dizajn modern me një rrotëz të vogël rrotulluese nga goma. Forma ovale të cilën e posedon ky maus, mundëson që të jetë shumë praktik për dorën tuaj dhe në këtë mënyrë krijon edhe precizitet të lartë. Gjithçka që duhet të bëni është të lidhni këtë maus me wireless dhe të filloni punën tuaj.

Detajet teknike

EAN:
5099206027169
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi:
910-002201
Lansuar:
11 Maj 2011
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Po
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Maus Logitech M235 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera